.

.

Махи-Махи Риба Руно Ќебе Фрли Супер Мека Атмосфера Каучот Ќебе Лесни Топол Кревет Ќебе за Софа Кревет Туристички Кампување

Махи-Махи Риба Руно Ќебе Фрли Супер Мека Атмосфера Каучот Ќебе Лесни Топол Кревет Ќебе за Софа Кревет Туристички

DEN 575.52

Од стока
Во продавницата

КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛОТ : Направен од премиум анти-pilling фланелен боксери, повеќе удобно и топло.СУПЕР МЕКИ & ПРИЈАТНА : Ова фланелен боксери руно ќебе е супер меки, издржлива и пријатна и лесна.Тоа е мека на допир, топло, кожата-пријателски, трајни, и е погодна за сите сезони.СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ : Нашата ќебе е анти-pilling, навремено слободни, противалергиски, и да не се фрли.Совршен за оние кои се склони кон алергии!Изгледа добро, дури и по многу години на употреба.МУЛТИ-ФУНКЦИЈА за УПОТРЕБА : Ова ќебе е достапна во повеќе големини.Погодни за читање на креветот, гледа ТВ со семејството или за преземање на тоа да кампување/пикник, Или кога се работи во ладно време, тоа ќе ви даде чувство на топлина и удобност.ЛЕСНО НЕГА : Тоа е машина перат за лесно се грижи.Нема намалување, Без боја бледнее, и Не unravelling по перење.Не користите кајгана.Боја : Style1 | Големина : 60"x50".

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне