.

.

Северозападно NBA Philadelphia 76ers Персоналните Свила Допир Фрлиле Ќебе, 50 x 60, Colorblock

Северозападно NBA Philadelphia 76ers Персоналните Свила Допир Фрлиле Ќебе, 50 x 60, Colorblock

DEN 1679.76

Од стока
Во продавницата

Карактеристики вашиот персонализација во боја блок прегледот кој тимот име, лого, и основана година.Свилен-мека, топла и пријатна фрли.Мерки 50"W x 60"Л. Машина за миење ладно одделно користејќи деликатни циклус и благ детергент.Не кајгана.Машина за сува одделно за нежно циклус.Се отстранат веднаш.Не железо.Изработени од 100% Полиестер.Со гордост прикажи ги исклучите вашите омилени кошаркарски тим со Официјално Лиценцирани НБА "Colorblock" Персоналните Свила Допир Фрлиле Ќебе од страна На Северозападната Група, LLC.Им даде на овој фрли како дополнителна специјален подарок или да го персонализирате еден за себе!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне