.

.

QINYI Унисекс Кутре Облека,Кучиња, Мачки Чипка Blingbling Здолниште + домашно Милениче Цвет Туту Фустан 2Packs

QINYI Унисекс Кутре Облека,Кучиња, Мачки Чипка Blingbling Здолниште + домашно Милениче Цвет Туту Фустан 2Packs

DEN 828.00

Од стока
Во продавницата

Материјал : Памук Смеса.Мека, Удобен&Еластичен.чувајте вашиот кутре убава и удобно.Пакетот Вклучува : 2 Парчиња Куче Фустани.Внимание дека вашето бебе миленичиња обично носи големина S не значи дека сите големина S ќе одговара на него/неа.Ве молиме проверете ја големината на табелата во "опис на Производот' пред да купите.Дизајниран за Мали до Средни кучиња, како што се Chihuahua, Poodle, Чаша Чај Poodle, Pomeranian , Јоркшир Terrier, Bichon Frise, Кокер Spaniel, и други Мали/Средни домашни миленици.Симпатична и Симпатична Малку Облека за вашата прекрасна слатка милениче, направете вашето домашно милениче да стане попривлечна.Нека вашето куче се приклучат на забава во костим.Уживајте во домашни Миленичиња, Облека за било која партија и фотографии.Customer Service : Ако имате било какви прашања или прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Искрено се надевам дека ќе имаат пријатен шопинг искуство во нашата продавница.Sweatshirt Големина на Табелата(Единица : cm/инчи) : ❁Големина X-Small : Деколте : Прибл.8.66 инчен/22 см на Градите, Обемот : Прибл. 12.6 инчен / 31cm Назад Должина(вклучуваат јака) : Прибл. 8.66 инчен / 24 см ❁Мала Големина : Деколте : Прибл. 10.24 инчен / 26cm Градите Обемот : Прибл. 14.17 инчен / 35cm Назад Должина(вклучуваат јака)Прибл. 11.02 инчен / 28 см ❁Големина Медиум Деколте : Прибл.11.02 инчен / 28cm,Градите Обемот : Прибл. 16.54 инчен / 37cm Назад Должина(вклучуваат јака) : Прибл. 12.6 инчен / 32 см ❁Големина Големи Деколте : Прибл.12.6 инчи/32cm Градите Обемот : Прибл.17.3 инчи/44cm Назад Должина(вклучуваат јака) : Прибл.14.15 инчен/35cm ❁Големина X-Large : Деколте : Прибл. 15inch/38cm,Градите Обемот : Прибл.21-25inch/54cm-63cm/,Назад Должина(вклучуваат јака)41cm/16inch.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне