.

.

BARUN Симпатична Миленичиња Куче Apparels 2Pieces Меки Кутре Удобно Вест и Фустан Материјали

BARUN Симпатична Миленичиња Куче Apparels 2Pieces Меки Кутре Удобно Вест и Фустан Материјали

DEN 1526.40

Од стока
Во продавницата

✪Материјал : Памук, Полиестер Смеса. ✪Пакет вклучува : 2 X Кучиња Вест Фустан. ✪Симпатична дизајн го прави вашето домашно милениче изгледа модерен.Направете вашите домашни миленици се чувствуваат многу мека, мазна, удобно и топло. ✪Како да се мијат : Двете рака мие и во машина за миење; - Заштита на вашите миленици од студ, во воздухот условено соба, или рана пролет и есен. ✪ЗАБЕЛЕШКА : 1.Етикетата големина може да бидат пристрасни, ние ви препорачуваме да се купи поголема големина.2. Ве молиме мерка вашиот кутре големина според подолу мерење informaiton(Coverse : 1cm=2.54").3.Бојата е случаен кога испраќаат, која може да биде малку поинаков од бојата на сликата.Големина на Табелата(1inch=2.54 см) : Големина X-Мали Биста 28cm/11.03" Должина 19cm/7.48" Вратот 22cm/8.66"; Големина на Мал Биста 31cm/12.2" Должина 26cm/10.2" Вратот 25cm/9.8"; Големина Медиум Биста 35cm/13.78" Должина 32cm/12.5" Вратот 28cm/11.03"; Големина Големи Биста 42cm/16.53" Должина 38cm/14.9" Вратот 35cm/13.77".

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне