.

.

Mgbca Најлон Телефон Торбичка за iPhone 13 Про Max /12 11 Max Pro Мобилен Телефон Holster со Појас Јамка, Солиден, Магнетни Затворање, Компатибилни (Otterbox Патнички) Случај На Уредот (Цр

Mgbca Најлон Телефон Торбичка за iPhone 13 Про Max /12 11 Max Pro Мобилен Телефон Holster со Појас Јамка, Солиден,

DEN 622.80

Од стока
Во продавницата

На Mgbca Најлон,i Phone 13 Про Max /12 11 Про Max телефон појас носител, го Продолжи Holster Торбичка, Овој голем телефон holster (XX - large ) во Големина, Овој телефон појас носител е Компатибилен со Otter Box Патнички, Spigen Тежок Оклоп, i-Blason Оклоп, Supcase Буба Про, Lifeproof Бесплатен, r, Supcase, UAG, Zizo Болт, Урбани Оклоп, Батерија Случај или обемни или случајот на вашиот паметен Телефон.Оваа i Phone 13 Про Max /12 11 Max Pro мобилен телефон појас случај со можност да биде продолжен Еластична бендови stitched на секоја страна на holster торбичка дека се приспособат на вашиот случај на мобилен телефон.Зајакната Безбедност со внесување појас Странично фрлил фиксен мобилен телефон holster со појас јамка, кој се наоѓа на задната страна на i Phone торбичка.Димензии : H 6.6 во." x W 3.74 во. " x D .79in. ( OTTERBOX И СЛУЧАИ НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ).Само Демонстрација.Се состои од солиден и тешки најлон, платно материјал за трајност и висока-квалитет на градежни и со надворешните бела крои.Ентериерот е наредени со високо заштитни мека neoprene ткаенина.Силна магнетна пред затворање.Е Отпорен на Вода појас торбичка против вода поздравниот дека може да се случи случајно.Компатибилен со : Галакси S9 Плус, Галакси S8 Плус, Iphone 8 Плус, Iphone 7plus , Iphone 6 Плус, Галакси A20 , Галакси A30 , Галакси А50 , Галакси S10 Галакси S10 плус, Мото E5 Плус , Мото E5 Супра, Мото Г-7 Плус, IPhone XS Max, IPhone XS, IPhone XR, IPhone 11 Про Max, IPhone 11 ,.На Mgbca Најлон телефон појас носителот Торбичка, Вертикална Прошири Премиум случај.Овој голем телефон holster (XX-Large) во Големина на подароци; голема изработка на квалитетот, и (бела) stitched околу надворешните рабови .Компатибилен со Otterbox Патнички i Phone 13 Про Max /12 11 Max Pro мобилен уред или Тенок-Одговара Случај тоа е на вашиот телефон ( OTTERBOX И СЛУЧАИ НЕ се ВКЛУЧЕНИ).Овој мобилен телефон појас случај сигурно го штити вашиот мобилен уред додека сте во движење, одлична заштита за кога не е во употреба.Продолжи Еластична бендови stitched на секоја страна на торбичка, кои се проширува до вашиот случај на мобилен телефон.Зајакната Безбедност со внесување појас хоризонтално фрлил фиксен мобилен телефон holster со појас јамка, кој се наоѓа на задната страна на мобилен телефон држач за појас, holster торбичка дека ви држи од губење на вашиот телефон торбичка.Се состои од солиден најлон материјал за издржливост.Силен магнет пред затворање.доаѓа со фиксираат/Стационарни Метал спојувалка за каиш, плус овој телефон појас носителот доаѓа со дополнителни појас ремени за дополнителна безбедност со внесување појас фрлил торбичка случај дупки.Добиете твое денес!!!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне