.

.

Телефон Спојувалка за Каиш,Lovphone Универзален Држач со Брз Планината,Лесно За вклучување/Исклучување за iPhone 13,13 Про,13 Про Max,12,12 Про,12 Про Max,X,XS,XR,XS Max,8,8 Плус,7,7 Плус,6,6 s П?

Телефон Спојувалка за Каиш,Lovphone Универзален Држач со Брз Планината,Лесно За вклучување/Исклучување за iPhone

DEN 311.52

Од стока
Во продавницата

Компатибилен : На Clipster Појас планината Вклучува универзална база адаптер за да го прикачите на задната страна на секој 3-6.5" паметен телефон или мобилен телефон случај (со мазна задната страна).Совршено се вклопува i Phone 13,13 Про,13 Про Max,12,12 Про,12 Про Max,X,XS,XS Max,XR,i Phone 8, 8 Плус, 7 Плус, 6 S Плус, 6 Плус, 7, 6 S, 6, 5 S, 5, Samsung Galaxy Note 8,Забелешка 9, S8 Плус, S8, S9 Плус, S9,S7 работ, S6, J7, Sony, Мото, GPS уреди, спортски камера ,итн.Тенок Силна Мобилен Телефон Спојувалка за Каиш : Индустриска сила 3 M-VHB лепило врз основа адаптер парче преку професионална затегнувачка тест, да ги Задржи вашиот паметен телефон држи компактна.Ве молиме овозможи лепило да се исуши за 24 часа пред да го користите.Ротирачки Брзо се Качи : Вртливата процес е слободен во двете хоризонтални или вертикални агли. !Само притиснете го сини switch.Пластични црна клип лесно да се закачите на појас.Брави брзо и безбедно : Клипот безбедно да појас со јадица на дно на клипот, disengaging за заклучување е просто прашање на притискање на копче,само една секунда да го инсталирате или отстраните телефон со Една рака.Држете го вашиот уред корисна и слободни вашите раце.LOVPHONE доживотна гаранција : знаеме колку е важно квалитетот е да сте ,само остатокот увери, Ако било незадоволен,ве молиме контактирајте со нас за размена или наплата без да се расправаме.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне