.

.

Хоризонтална Спојувалка за Каиш Мобилен Телефон Holster Торбичка Паричникот Случај /w Појас Циклуси Картичка/Монета Слотови за iPhone 11 Про Max XR 8+ 7 Плус Галакси Note10 J7 S10+ S9 ?

Хоризонтална Спојувалка за Каиш Мобилен Телефон Holster Торбичка Паричникот Случај /w Појас Циклуси Картичка/Монета

DEN 263.76

Од стока
Во продавницата

Појас Торбичка holster е направен од премиум густа платно и СТП кожа со Убава крои.Мека внатрешна обвивка за да се заштити вашиот телефон од гребење многу добро.Надворешни Димензии : 6.6*3.5*1 инч, Компатибилен со iphone xs max, iphone 8 плус 7 плус 6 плус , Samsung галакси note10 note5, галакси s10 плус, s9 плус, s8 плус, s10, S6 работ+ плус, s7 работ, j4 (2018) , LG v40 v35 g8 г-7 thinq , Motorola Мото г-7 моќ, г-7 плус, г-7, g6, g6 игра, e5, g5s плус, z4, z3, z2,z , HUAWEI колега se, p30, Другар 10 Про , Google Пиксели 3 XL, 2 XL, XL, Пиксели 3а , HTC U12 плус, 10 ЕВО, и слични телефон должина 150mm-159.5 мм само голи или со ултра тенок случај.Телефонот holster торбичка изградена-во 2 картичката во држачот и монета слотови за складирање ID, кредитна картичка, име на картичката и монета.Внатре Димензии : 6.2 x 3.3 x 0.5 инчи, ве молиме имајте во предвид варијациите во големината за различни бренд модели, ако сакате да се носат случај внатре ве молиме мерка за прв пат. [Двојно Осигурување] - појас случај е опремен со еден издржлив фиксна спојувалка за каиш плус 2 дополнителни безбедна појас циклуси.Вметнете две врати јамки во вашиот појас и гаранција на телефонот безбедност!.Силни Магнетни Затворање на врвот за да се задржи вашиот уред безбедност во внатрешноста на торбичка и погодност за вас да се извади или стави во телефонот.Неговиот тенок и лесен, совршен за патување, на шопинг, риболов, пешачење, Велосипедизам, кампување, секојдневниот живот се користи итн.Тежина : 100g.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне