.

.

Lvydec Црвено Бери Гарланд Божиќ Декорација - 6ft Вештачко Зеленило Гарланд со Црвени Бобинки и Spruce Произлегува за Одмор Камин Mantel Маса Декорации

Lvydec Црвено Бери Гарланд Божиќ Декорација - 6ft Вештачко Зеленило Гарланд со Црвени Бобинки и Spruce Произлегува

DEN 527.76

Од стока
Во продавницата

【Соодветна Должина】 Вештачки црвено бери гарланд мерки 6 метри во должина. 【Божиќ Декорација】 Комбинирање на црвениот бери зема и artficial spruce лисја, ова зеленило гарланд ќе биде одличен прилог на вашето Божиќ дома декорација. 【Разноврсна】 Дали вие само треба 6 стапки за mantel, 12 нозе draping преку doorframe, или 24 нозе за скалило оградата, овој божиќ гарланд ви се опфатени.Само користење на повеќе garlands заедно за да се создаде должината што треба. 【Квалитетен Материјал】 Овошје и лисјата се направени на квалитетот пена и пластика, трајни и живописни; На гарланд произлегува се направени на флексибилни жица, може да биде во облик на слободно да се сретне некој простор на украси. 【Задоволство Гаранција】 Заштитени од 30 Ден ПАРИ гаранција за враќање на, ве молиме контактирајте со нас директно со било кое прашање.Lvydec 6 стапки Божиќ Црвено Бери Гарланд за Одмор Дома Декорација влезе во духот на Божиќ!Што подобар начин да го фати на Зимската сезона отколку со црвени бобинки гарланд на вашиот mantelpiece или низ вашето пијано?Убави Бои се Загрее Вашиот Дом, Ако сте во потрага да spruce до entryway, пријатна до оние затворен растенија, или да додадете некои живи боја на централен на вашата трпезариска маса, ова Lvydec 6 стапки Божиќ Гарланд помага донесе боја на природата право во вашиот дом!Направи оваа зима веќе не е здодевен.Детали : - Должина на : 6 стапки - Материјал : Црвени бобинки (лесни пена); Spruce лисја (пластични), Центар за матични (жица) Она што ќе добиете? 1 * Вештачки Бери Гарланд.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне