.

.

Среден Запад Може Да 1210 Брз Проток На Гас Може Да - 1 Галон

Среден Запад Може Да 1210 Брз Проток На Гас Може Да - 1 Галон

DEN 450.96

Од стока
Во продавницата

Издржливи HDPE.Практично се елиминира јаглеводород гасови.Надминува Калифорнија Воздух Ресурси Одбор (ХИДРАТИ) и EPA барања за преносни гориво контејнери.Има 1 литри и 4 унца на гас и нафта мешавина.Има 1 галон 4 ozs и е во согласност со сите ХИДРАТИ барања.Карактеристики spout што автоматски се затвора за да се намали spills.Изградена на 6 ply HDPE за зголемување на издржливост и практично се елиминира јаглеводород гасови.Удобен врвот се справи и назад контрола обезбедува олеснување на сметководствена и фрлаат.Единица Димензии : 9. 50" х 5. 88" x 8. 25".

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне