.

.

ShelterLogic 10 x 10' Del Ray Gazebo Крошна Јаглен Јаглероден Челик Рамка и Марципан Тен водоотпорен и Заштита од Сонце Маска

ShelterLogic 10 x 10' Del Ray Gazebo Крошна Јаглен Јаглероден Челик Рамка и Марципан Тен водоотпорен и Заштита

DEN 3000.96

Од стока
Во продавницата

СТИЛСКИ И ФУНКЦИОНАЛЕН СЕНКА : модерна отворено крошна сенка решение за надворешна забавни на вашиот палубата, патио, градина или двор.ЗАШТИТА од СОНЦЕ : Трајни водоотпорен крошна маска е направена од 300 denier полиестер.Поклопецот се обезбедува заштита од UVA и UVB зраци и е CPAI-84 Sec. 6 оган-отценети.ЗДРАВ СЕНКА : Јаглен јаглероден челик цевка рамка е 2 инчи и прав обложени да се спротивстави на chipping, корозија и ' рѓа.Обезбедува трајност сезона по сезона.СОЛИДЕН СИЛА : Карактеристики гром врски, на заварени Т-рамка, и спајк подлога за безбедно сместување и стабилност.ЛЕСНО СОБРАНИЕ : Тен крошна покрие придава лесно со bungees дека encircle крос греди за тапан-тесни одговара.Рамка е лесно да се стави заедно и не бара дополнителни делови.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне