.

.

Eurmax Замена Крошна Мрежа Sidewalls за 10X12 Gazebo #GF-12S004B-1 (Каки)

Eurmax Замена Крошна Мрежа Sidewalls за 10X12 Gazebo GF-12S004B-1 (Каки)

DEN 412.80

Од стока
Во продавницата

[Сите намена Нуди материјал блокада совршен за да имаат вечера или одмор во дворот, семејни дружења, излети, логорување и други отворено настани. [Дише Мрежа] : Блокови досадни дребулии надвор без да се грижиш за одржување на вашиот крошна на отворено, како и нуди воздухот тече животна средина на еден внатре и да се зачува храната или други јастиви предмети. [Отстранлив Пребивање] : fullsided пребивање, вентилација на топли денови, да ги задржи кул.Постојат velcros која може да се поврзе на страничните ѕидови на крошна за инсталација.И тоа е лесно да се отстрани sidewalls во секое време. [4 Страничните Ѕидови Куќиште во 1 Пакет со Патент] : Патенти во центарот на секоја страна се овозможи лесен влез и излез; 180g Полиестер Пожар-retardant Ткаенина, многу побезбеден за употреба од обичните полиестер ткаенини. [Целата Големина на ова Мора да се има Лето Отворено Пребивање] : На gazebo замена мрежа пребивање ѕид е направен од страна на фабричките.Вашето задоволство е да се гарантира.НЕ ВКЛУЧУВАЈЌИ КРОШНА И МЕТАЛ МОДЕЛИ.Ткаенини : 180g Полиестер Пожар-retardant Ткаенина со Патентите во центарот на секоја страна се овозможи лесен влез и излез.Употреба : најдобар избор да имаат вечера или одмор во дворот, семејни дружења, излети, логорување и други отворено настани.Answer : ___________________________ Note : Само пребивање; НЕ ВКЛУЧУВА gazebo и крошна врвот.Не го купите, ако вие го немате точниот gazebo.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне