.

.

Крошна Тежина Кеси, 8 Pack Крошна Тегови Песок Торба, Тешки 600D Двојно Џеб Песок Кеси со Долг Појас за Било Pop-Up Шатор Gazebo Крошна Отворено Засолниште Чадор Базен Скала Бе

Крошна Тежина Кеси, 8 Pack Крошна Тегови Песок Торба, Тешки 600D Двојно Џеб Песок Кеси со Долг Појас за Било

DEN 479.76

Од стока
Во продавницата

【8 Поставите Кеси】- Ова крошна тежина торба сет вклучува 8 pack двојно џеб песок кеси, вие едноставно можете да се пополни тежина кеси со твоите prefered материјали (како што се песок, чакал. ) и ќе обезбеди нив да се основата на вашиот крошна лесно. 【Тешки Материјали】- Ова крошна тегови вреќи песок се направени од издржлив 600 D тешки оксфорд ткаенина со водоотпорен PVC облога, тие се солза отпорност, отпорност на абење, трајни и тие поседуваат висок шиење густина. 【Тежина Торба Капацитет】- Двојно-stitched шевовите дизајн го прави секој од gazebo тежина торба држи до 20-25 фунти.И универзална тежина кеси може да биде исполнет со песок, карпи или било достапен материјал во близина на страна.Answer : ___________________________ Note : 1. Песок не е вклучена. 2. Тежина торби не се во можност да се одржи на вода или на други течности директно. 【Количка&Преносни】- Овие 16.5×16.1 во крошна тежина кеси може да биде укината во 3.5×16.1 во, тие може да биде укината и носат насекаде за кампување и tenting. 【Лесен за Употреба】- Балдахин пондерираните стапки кеси се лесни за употреба, секој тежина торба доаѓа со 2 ремени да encircle дното на шатор прашање.Тежината кеси остане безбедно во прилог на вашиот инстант крошна нозе да го издржат брзината и други временски елементи.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне