.

.

Градина Gazebo Marquee Шатор, Отворено Gazebo Marquee Шатор со Странични Панели, Оксфорд Ткаенина Водоотпорен Виткање Надворешна Кабина Шатор за Свадба Градина Партија, 3м х 3м

Градина Gazebo Marquee Шатор, Отворено Gazebo Marquee Шатор со Странични Панели, Оксфорд Ткаенина Водоотпорен

DEN 239.76

Од стока
Во продавницата

Направени од Оксфорд ткаенина, издржливи во употреба.Заштита од ветар, студ и дожд, може да се користи на сончеви денови и слаби врнежи од дожд дена.Поддршка за перење и може да се користи.Се вклопат за повеќето 3x3 метри gazebo шатор.Два типа за вас да се избере : не-транспарентно и проѕирен.Опис : Направен од Оксфорд ткаенина, издржливи во употреба.Заштита од ветар, студ и дожд, може да се користи на сончеви денови и слаби врнежи од дожд дена.Поддршка за перење и може да се користи.Се вклопат за повеќето 3x3 метри gazebo шатор.Два типа за вас да се избере : не-транспарентно и проѕирен.Спецификација : Материјал : Оксфорд ткаенина Тип : 1 : не-транспарентно, без windows 2 : проѕирен, со windows Боја : црвена, сина Големина(приближно) : 3*3 метри Пакет : 1 x pc Gazebo страна panel Забелешка : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. 2. Ве молиме овозможи 1-2 см разлики поради прирачник за мерење.

Карактеристиките

Material:
Oxford cloth
Type:
1
2:
translucent, with windows
Color:
red, blue
Size(approx):
3*3 meters
Package:
1 pc x Gazebo side panel :
Note:
1. Due to the light and screen difference, the item's color may be slightly different from the pictures. :
2. Please allow 1-2 cm differences due to manual measurement. :
Вака можеби ќе ви се допадне