.

.

MASTERCANOPY Тегови Кеси Сет од 4 Песок Кеси за Крошна Шатор (Медиум,Црна)

MASTERCANOPY Тегови Кеси Сет од 4 Песок Кеси за Крошна Шатор (Медиум,Црна)

DEN 238.80

Од стока
Во продавницата

✅Големина : 14"x16".Одговара на сите canopies, gazebos и чадори чија нога или пол е 15mm да 50mm во дијаметар. ✅Тежина : 4 Парчиња.Секоја тежина торба може да се одржи до 25 кг песок, камен или нечистотија и може да биде применлив за сите видови на површината. ✅Материјали : Силен и издржлив водоотпорен 1680 D полиестер ткаенини надвор и ПВЦ обложени внатре за да се спречи пополнување од протекување. ✅Применуваат За : Универзална за стабилизирање на Инстант Крошна, Pop-Up Крошна, Комерцијални Инстант Крошна, Плажа Крошна, Компактен Крошна или дури и Gazebo, Кампување Сонцето Засолниште, Патио Чадор. ✅НАПОМЕНА : НЕ се вклучуваат пополнување како песок или земја.Ако имате проблеми, ние сме секогаш подготвени да помогнат.Големина На : Medium | Боја : Црна.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне