.

.

BIGTREE Екран Крошна Шатор Gazebo Покривот Покрие Сонцето Сенка Засолниште Браун Тен Браун w/Нето Екран Заштитник

BIGTREE Екран Крошна Шатор Gazebo Покривот Покрие Сонцето Сенка Засолниште Браун Тен Браун w/Нето Екран Заштитник

DEN 1423.20

Од стока
Во продавницата

СТОИ ДО ТОПЛИНА И ЛАДНО ВРЕМЕТО - отпорни на Вода ќе ви помогне да бидете сува.ВЛОГОВИТЕ НА ТЕРЕНОТ ЗА СТАБИЛНОСТ - Може да се sandbagged да се одржи до тешки ветрови.ПРИЛАГОДЛИВА ВИСИНА - Лесно да се прилагоди на висината во секунди.Три Претходно Нивоа.ОДЛИЧНО ЗА ОТВОРЕНО НАСТАНИ - Добар за дворот, настан собири, паркови или плажи - Добра големина шатор за да го поставите столчиња, клупи или табели.Нашата нова Мида брзо поставување потфат е 5-двострано pop-up екран засолниште со најдоброто од двата Света - доволно мала за да биде лесно да се спакувани & транспортираат, но сепак доволно голема за да им понуди простор за маса & неколку луѓе внатре.Таа ги има сите големи можности што се очекува од еден брз-set - 60 S set-up, не-види-um мрежа за да се задржи на најмалите гризе инсекти надвор, & заштита од сонцето & дожд.Потфатот екран засолниште е совршен за семејството на движење.Одлично за палуби, кампување, BBQ е, деца, спортски настани, & многу повеќе!вкупно плоштадот снимка : 63.5'.центар висина : 82".тежина : 26 lb.Капацитет : до 6 луѓе.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне