.

.

ABCCANOPY Универзална 10 x 12' Gazebo Замена Комарец Пребивање Ѕидови (Зелена Шума)

ABCCANOPY Универзална 10 x 12' Gazebo Замена Комарец Пребивање Ѕидови (Зелена Шума)

DEN 1728.00

Од стока
Во продавницата

Димензии : 12' (W) x 10' (L) x 7'2" (H);На Нето-Комарец може да собере најмногу 10 "x 12' gazebos.Тоа е исто така дизајниран да се користи со Лоу е ален roth 12-ft L x 10-ft W gazebo #355094 & 510327. Материјал : 100% полиестер, Времето-отпорни, CPAI-84 НИ Стандард пожар-retardant ткаенина.Вклучува:Четири ѕид куќишта.Патентите во центарот на секоја страна овозможува лесен влез и излез.Забелешка : Замена Комарец Пребивање САМО.Не вклучувајќи крошна и метал модели.И ве молиме, мерењата на вашиот gazebo и бидете сигурни дека нашиот производ ќе се вклопи во вашиот gazebo.По-Продажбата на : Произведени од страна на фабричките.Ако Комарец Пребивање Екран ѕидови не се вклопи добро со твоите gazebo,ве молиме да бидат слободни да контакт.Боја : Зелена Шума.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне