.

.

Alvantor Pop-Up Крошна Шатор - Продавач Кабина Настан Шатор - 10x10 Pop-Up Крошна за Комерцијална Активност - Кампување Сонцето Засолништа - Беж

Alvantor Pop-Up Крошна Шатор - Продавач Кабина Настан Шатор - 10x10 Pop-Up Крошна за Комерцијална Активност

DEN 7199.76

Од стока
Во продавницата

ПАТЕНТ, ЗАШТИТЕНО ДИЗАЈН — Нашите уникатно дизајниран pop-up крошна шатор ви овозможува да го поставите вашиот продавач шатор во минути (доволно голем за да ги собере 4 - 6 луѓе плус прибор) со минимална собранието е потребно.Нашите патентирана техника на виткање ви овозможува да се свитка настрана и се чува во минути, отстранување на стрес на редовен настан шатор.РАЗНОВРСНА И ПРЕНОСНИ — Прилагодете го вашиот мобилен добавувачот кабина на многу локации со донесувањето трговија (zoos, паркови, плажа, спортски настани, пазари, итн) без никаков напор.Една од најлесните опции на пазарот (16.2 lbs) и поставување во неколку минути, вашиот отворено крошна шатор е подготвен да оди со вас било каде.СУВА ИЗБРИШЕ WINDOWS — Пишување на ПВЦ прозорци со влажни/сува избрише маркери за да ги привлечат купувачите, да го рекламирате вашите производи и услуги, и да се промовира продажбата на внатрешноста на вашиот мобилен продавница.Се тркалаат на windows нагоре или надолу во вашиот крошна шатор со sidewalls за целосна контрола над внатрешните температури во зависност од телесната температура или опрема за користење.КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ — На 10x10 pop-up крошна ткаенина е направен од 150 D Оксфорд за да се обезбеди сите-ден UPF 50+ UV заштита од сонцето.Fibreglass ребра помогне во одржување на настанот шатор здрав, со дополнителни структурните интегритетот на располагање од се вклучени 12 удели, 6 sandbags, и 12 guylines.ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН — Лесно да влезе и да излезе на Avantor pop-up крошна шатор низ големи врати влезна врата со двојно двострано силикони патентите.Ниска рамка овозможува брз пристап на било тркала коли или инвалидски колички, заедно со куки во средината и 2 големи мрежа џебови—совршени за складирање.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне