.

.

Сјајот на Дечкото: Тексас Дан (Премиум Метален Тексас Сина парична Казна Сјај) 3.5 оз парична КАЗНА 0.010 1/96 0.254 MM Сјај за Занаети Tumblers Декорација DIY Проекти

Сјајот на Дечкото: Тексас Дан (Премиум Метален Тексас Сина парична Казна Сјај) 3.5 оз парична КАЗНА 0.010 1/96

DEN 1339.20

Од стока
Во продавницата

Не Токсични Полиестер Сјај.УВ Отпорни и Отпорни на Топлина до 200°C/392°F. Растворувач Отпорни и Грутката се бесплатно!.ЛИМИТ 3 ПО РЕД!!!Металик Сјајот : Сите што glimmers не е секогаш злато, понекогаш тоа е сјај!Металик сјајот има многу стабилна огледало-како и сјај.На крај се користи во овој процес создава многу основни & прилично рефлексија на светлината со не виножито сјај.Совршен за Crafters од сите возрасти и искуство!Лесен за употреба и да се исчисти.Тексас Дан Сјај за Употреба : Занаети, DIY проекти, Козметички употреба..можностите се бескрајни!Детали за производот : Тип : Металик Сјајот на Бојата : Тексас Сина Намали Големина : 0.010 Или 1/96 (парична Казна) Дебелина : Материјал : Полиестер Сјајот Shaker Големина : 100m L Износ По Shaker : 73-77g* Одделение : Премија Одделение Сјајот Токсичност : Не-Токсични УВ Отпорни : Да Отпорни на Топлина : До 200°C/392°F Растворувач Отпорни : Yes Clump Оценка : Грутката Слободни Тексас Дан е метален тексас сина парична казна намалување на (0.010 или 1/96) сјај.Тексас Дан доаѓа во 100m L shaker која го исполнува 73-77g.* Сите наши shakers се полни на јачината на звукот и да дојде со двојна отворање на капакот за лесна контрола за помалку отпад. *Овие тежини се предмет на промена.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне