.

.

Сјајот на Дечкото: Ритла Партија (Премиум различно обоени Неонски Боја Металик Сјајот) 1.7 оз ТОЧКА Мешавина на Различни Големина Точка Намали за Занаети Tumblers Украси

Сјајот на Дечкото: Ритла Партија (Премиум различно обоени Неонски Боја Металик Сјајот) 1.7 оз ТОЧКА Мешавина

DEN 144.00

Од стока
Во продавницата

Не Токсични Полиестер Сјај.УВ Отпорни и Отпорни на Топлина до 180~200°C/356~392°F. Растворувач Отпорни.Металик Сјајот : Сите што glimmers не е секогаш злато, понекогаш тоа е сјај!Металик сјајот има многу стабилна огледало-како и сјај.На крај се користи во овој процес создава многу основни & прилично рефлексија на светлината со не виножито сјај.Совршен за Crafters од сите возрасти и искуство!Лесен за употреба и да се исчисти.Ритла Партија Сјај за Употреба : Занаети, DIY проекти, Козметички употреба..можностите се бескрајни!Детали за производот : Тип : Металик Сјајот Боја : Комбинација од Темно Неонски Бои Намали Големина на : Различна Квадратура на Кругот на Прекини (Точки Микс) Дебелина : Материјал : Полиестер Сјајот Shaker Големина : 60m L Износ По Shaker : 31-35g* Одделение : Премија Одделение Сјајот Токсичност : Не-Токсични УВ Отпорни : Да Отпорни на Топлина : До 200°C/392°F Растворувач Отпорни : Да Грутката Оценка : Грутката Слободни Ритла Партија е точка мешавина на различни големина металик темно неонски боја круг намали сјај.Ритла Партија доаѓа во 60m L shaker која го исполнува 31-35g.* Сите наши shakers се полни на јачината на звукот и да дојде со двојна отворање на капакот за лесна контрола за помалку отпад. *Овие тежини се предмет на промена.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне