.

.

Сјајот на Дечкото: Џек, Тиква Кралот (Премиум Портокал Holographic Сјај) 1.2 оз Форма Џек-О-Фенер за Занаети Tumblers Украси DIY Проекти

Сјајот на Дечкото: Џек, Тиква Кралот (Премиум Портокал Holographic Сјај) 1.2 оз Форма Џек-О-Фенер за Занаети

DEN 144.00

Од стока
Во продавницата

Не Токсични Полиестер Сјај.УВ Отпорни и Отпорни на Топлина до 200°C/392°F. Растворувач Отпорни и Грутката се бесплатно!.Holographic Сјај : Сите што glimmers не е секогаш злато, понекогаш тоа е сјај!Holographic сјајот е одраз на целиот спектар на светлина создавање на "виножито" на бојата.Традиционално се користи со сребро-врз основа на снегулки.Ние функција повеќе од 75 различни бои варијации!Совршен за Crafters од сите возрасти и искуство!Лесен за употреба и да се исчисти.Џек, Тиква Кин Сјај за Употреба : Занаети, DIY проекти, Козметички употреба..можностите се бескрајни!Детали за производот : Тип : Holographic Сјај во Боја : Портокал Намали Големина : Тиква (Shape) Дебелина : Материјал : Полиестер Сјајот Shaker Големина : 60m L Износ По Shaker : 14-18g* Одделение : Премија Одделение Сјајот Токсичност : Не-Токсични УВ Отпорни : Да Отпорни на Топлина : До 200°C/392°F Растворувач Отпорни : Yes Clump Оценка : Грутката Слободни Џек, Тиква Кралот е holographic портокалова тиква форма намали сјај.Џек, Тиква Кралот доаѓа во 60m L shaker која го исполнува околу 14-18g.* Сите наши shakers се полни на јачината на звукот и да дојде со двојна отворање на капакот за лесна контрола за помалку отпад. *Овие тежини се предмет на промена.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне