.

.

CANMORE TW410G GPS Голф Види со Чекор Следење (Портокал)- 40,000+ Бесплатно во Светот терени за Голф веќе инсталирани - Минималистички & User-Friendly

CANMORE TW410G GPS Голф Види со Чекор Следење (Портокал)- 40,000+ Бесплатно во Светот терени за Голф веќе инсталирани

DEN 3341.28

Од стока
Во продавницата

Во СВЕТОТ се РАЗБИРА ПОДАТОЦИ - Бесплатен курс на податоци е предвидено за во текот на 38,000 (и броење), терени за голф во светот (БЕЗ претплата такси) - Симнете нови податоци од CANMORE веб-сајт за лесно да ги испратите преку USB-за Windows, Mac и Linux.ЕДНОСТАВНИ ФУНКЦИИ што ВИ ТРЕБА - да Управувате со вашата игра, не на голф види!GPS разбира пронаоѓач прекинувачи дупка автоматски и ви дава лесен-за-пристап од далечина да се зелени (F/M/Б), хазард далечина шут од далечина, бодовна листа и се разбира—дигитален часовник со аларм.УДОБНО - Мека, трајни гума wristband се чувствува одлично - штрек е лесен, па тоа нема да се фрли исклучите вашиот мозочен удар.ВИСОК КОНТРАСТ - Бело-на-црна монохроматски дисплеј е лесен за читање дури и во силна сончева светлина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне