.

.

Vizari Помлад Натпревар Ракавица

Vizari Помлад Натпревар Ракавица

DEN 215.76

Од стока
Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Врвен квалитет помлад ракавица.Карактеристики мека duplatex латекс пена дланка.Целосно врежана ЕВА backhand.Еластична зглоб затворање со ЕВА wristband.Врвен квалитет помлад ракавица.Карактеристики мека duplatex латекс пена дланка.Целосно врежана ЕВА backhand.Еластична зглоб затворање со ЕВА wristband.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне