.

.

Lind Кујна 1PCS Тешки V Тип на едно Тркало Макара Блок со Двојна го исклучите Лежишта на 304 Нерѓосувачки Челик 360 степени Вртливата Прстен Кревање Влечење Тркала

Lind Кујна 1PCS Тешки V Тип на едно Тркало Макара Блок со Двојна го исклучите Лежишта на 304 Нерѓосувачки Челик

DEN 426.48

Од стока
Во продавницата

Новата генерација надградба на мали тип кревање макара, сите направен од висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик, супер носат-отпор, анти- ' рѓа, трајни, може да се користи во повеќето средини.Професионални макара со двојно лежишта, ултра-тишина, лесен операција. 360 степени вртливата прстен, цврсти тркала, max товарот до 350kg / 800pounds.Одговара за 3-8мм челични јажиња, качување јаже или коноп јаже.Спецификација : Вртливата Прстенот со Дијаметар : 25мм, вкупна Висина : 107mm, Воланот Дијаметар : 4.8 мм, Мило Ширина : 16mm, Длабочината на Жлебот : 7mm.

Карактеристиките

Swivel Ring Diameter:
25mm, Overall Height
Вака можеби ќе ви се допадне