.

.

Essentra Компоненти ДИЈАФРАГМАТА GROMMET - ЕДЕН ДВОСТРАНО CU (Пакување од 50) (GRD2043061PA)

Essentra Компоненти ДИЈАФРАГМАТА GROMMET - ЕДЕН ДВОСТРАНО CU (Пакување од 50) (GRD2043061PA)

DEN 4356.00

Од стока
Во продавницата

Ro HS Статус : Ro HS Согласност.Влага Чувствителност Ниво (MSL) : - Не се Применува.ECCN : - EAR99. HTSUS : - 3926.90.4590. Кружни - 0.430" (10.92 mm) Grommet 0.315" (8.00 mm) Black Ro HS Статус : Ro HS Compliant Moisture Чувствителност Ниво (MSL) : - Не Applicable ECCN : - EAR99 HTSUS : - 3926.90.4590.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне