.

.

ZLDGYG Капа со Коса Долга Брановидна Перики за Жените Шапка Перика Синтетички Шапка Косата Екстензии Природни Лажна Коса (Боја : Темно Кафеава)

ZLDGYG Капа со Коса Долга Брановидна Перики за Жените Шапка Перика Синтетички Шапка Косата Екстензии Природни

DEN 1975.44

Од стока
Во продавницата

Материјал : Мат висока температура свила.Должина : околу 50cm.Мат високи-температура свила : не-рефлективен да се спореди со вистинска коса текстура.Висок квалитет на СТП материјал носи модерен изглед.Ретро стил на класична црна е поразновидно.Боја класификација : кафена црна, темно кафена, светло brown Product име : СТП beret долга кадрава hair Material : Мат висока температура silk Length : за 50cm Applicable сцена : shopping Matte високи-температура свила : не-рефлективен да се спореди со вистинска коса текстура.Висок квалитет на СТП материјал носи модерен изглед.На ретро стил класична црна е поразновидно.Пакетот вклучува : 1pcs шапка wig Note : Бидејќи различни компјутери екранот бои на различни начини, вистински проект боја може да биде малку поинаков од сликата погоре.ви благодариме за разбирањето.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне