.

.

Koswiggle последната Сезона Напад на Титан Саша Блуза Cosplay Перика Жените Браун Ноктот Клип конска опашка Коса Peluca Аниме Перики

Koswiggle последната Сезона Напад на Титан Саша Блуза Cosplay Перика Жените Браун Ноктот Клип конска опашка

DEN 762.48

Од стока
Во продавницата

1. Премиум синтетички : удобно и дише лесно да се носат чисти и одржува.На топлина-отпорни на влакна ќе ви овозможи да навивам исправи и стил. 2. Модерен и стилски долга коса перика изгледа природни вистински убава.Бојата одговара на вашиот тен и боја изгледаше повеќе убава и шармантна. 3.Ние ќе направиме се основните стајлинг за перика.Ако сакате да се направи перика поблиску до ликот можете исто така ќе треба да се DIY и да се создаде свој. 5.Сите предмети вистински снимање Боја може да се разликува малку поради снимање светлина и различни монитори;.Најдобри желби!.Добредојдовте на Koswiggle Продавница!Добредојдовте на нашиот магазин. 1.На перика на сликата е стилизирана од страна на нашите фризура дизајнер.Кога сте го купиле овој производ можете да го стилот на тоа и да се направи таа изгледа подобро од вас самите.На перика може да се исцеди во текот на патувањето, но ние ќе се обидеме да го заштити добро и прави да се чувствувате задоволни со тоа.2.Боја отстапувања може да се случи поради неповратни фактори, како што се компјутерски монитори снимање светлина пиксели камера и личното разбирање на боја отстапувања.3.Сите синтетички влакна перики се минимални на губење на косата и knotting е можно.Ве молиме да се мијат и состојба тоа редовно.4.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе одговори и да ги реши вашите проблеми во рок од 24 часа.Облечен Koswiggle cosplay перика и да уживате во себе!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне