.

.

2 ПАРЧИЊА Неуредна Пунџа Коса Парче Човечка Коса Пунџа Екстензии Неуредна Пунџа Коса Scrunchies Scrunchy Chignon Пунџа Крофна Updo Hairpieces

2 ПАРЧИЊА Неуредна Пунџа Коса Парче Човечка Коса Пунџа Екстензии Неуредна Пунџа Коса Scrunchies Scrunchy Chignon

DEN 62.16

Од стока
Во продавницата

Неуредна Брановидна Пунџа Scrunchy Коса - 100% Човековите Вистинска Коса Пунџа, Сосема природно, Не сјајна, Мека и Удобна за Носење.Мие, Но Не го Користат Виткање Песна, Удар Фенови, или Топла Стил Инструменти.Промена на Вашиот Изглед во Секунди - Нашиот Вистински Косата Пунџа е wite на еластични влакна се врзуваат носи елегантен пристоен изглед во само една секунда и Обезбедува безбедна уште удобно прилог за целиот ден се носат, Која е погодна за различни прилики како што се матурска, свадба или оди на шопинг.Лесно да се Носат - Едноставно Заврши на Hairpiece Целиот Свој Обезбедени Коса, И да се Создаде Забава И Флертувачки Нов Изглед во Само неколку Минути.Совршен за додавање на волумен и полнотата на пунџа или конска опашка,многу е удобен и лесен за користење, елегантна и убава.Совршен за Сите Типови Коса.Прилагодлива Големина - SLLIE Неуредна Кадрава 100% Remy Човечка Коса Пунџа Екстензии, може да се прилагоди на големината и лесно да се носат со еластични влакна се врзуваат за повеќето луѓе,одговара најмногу пунџа и конска опашка Екстензии и лошиот да се откријат или да падне, Која Може да Се Носи за Матурска, Свадба или Навечер Надвор да Изненади Вашите Пријатели или Обожаватели.Слатка Совети - Поради снимање светла боја разлики на различни монитори, може да постојат некои бојата разликата помеѓу сликата и вистинскиот производ.SLLIE 100% Неуредна Брановидна Remy Вистинска Човечка Коса Пунџа Екстензии Chignons Коса Дебели Неуредна Коса Scrunchie Scrunchy Крофна Updo конска опашка Екстензии. 100% Човечка Коса Пунџа Scrunchy Chignon Детали за Коса Нето Тежина : 20-25g/парче.Косата Тип : 100% Дебели човечка коса пунџа Неуредна коса Пунџа Scrunchy Scrunchie.Боја на коса : Постојат 9 бои може да биде избран.(Може да биде малку различен од вистинскиот објект, поради ефект на светлина и го следат светлината).Косата Стил : Дебела Неуредна/Брановидна/Кадрава Човековите пунџа коса екстензии.Губење на Долговечноста : 6-12 месеци под добра нега.Човечка коса Scrunchy Scrunchie Грижа Совети 1. Измијте го во ладна или топла вода. 2. Додадете цртичка на Шампонот и нежно миење. 3. Исплакнете ја темелно со ладна вода. 4. Оставете ја да се исуши. 5. Не четка додека тоа е сосема сува.Слатка Совети 1. Секогаш четка преку прв користење на looped hairbrush или широк заб чешел сеќавајќи се да се одржи на екстензии на косата, да го поддржат.Неуспехот да се стори ова ќе стави свој коса под непотребен притисок .Јас испреплетени косата да стане влажни тоа е многу тешко да се отстрани овој tangles. 2. Користете aftercare производи за професионална . 3. Измијте го и исплакнете throughly обрнувајќи внимание на тилот на вратот. 4. Никогаш бришење или масажа на косата. 5.Мозочен удар шампон надолу на коса и коса и да го повтори ако е потребно. 6. Исплакнете throughly,и да ги применува средството за смекнување на косата до средината на должини. 7.Оди преку екстензии и посебна. 8.За елегантни крај, делот на вашата коса исклучување и удар сува користите тркалезна четка со меки влакна.Бидете многу внимателни да не финтата обврзници.Заврши со користење на добар квалитет на зацврстување железо.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне