.

.

Протокот Ѕид FCS-9612-6S-3S 3 Високи Кабинет Пакет за Гаража Системи на Организација, Сребро.

Протокот Ѕид FCS-9612-6S-3S 3 Високи Кабинет Пакет за Гаража Системи на Организација, Сребро.

DEN 2801.04

Од стока
Во продавницата

РАЗНОВРСНА ЅИД СКЛАДИРАЊЕ : Преработиш секој простор во вашата гаража со овие 6 осум метри панели, 3 високи кабинети, и 9 полици, која лесно прикачување на постојните Текови Ѕид панели за да се создаде стилски и безбедна off-the-земјата простор за складирање.ТРАЈНИ ИЗГРАДБА : Нашата отворено за складирање кабинети се пофали со елегантен дизајн и силна изгради; за секој од тешки-должност целулоза ПВЦ панели може да се одржи до 100 кг по квадратни метри, и полици до 55 кг.ЦЕЛОСНО ИНТЕГРИРАН ДИЗАЈН : Пристап на slatwall панел на задната страна од овој модуларен кабинет да се претвори било кој ѕид во прилагодлива организација систем кој сигурно има Проток Ѕид куки, кутии, кабинети, и други складирање единици.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Сите компоненти кликнете во панелот за безбедна сместување; обезбедува максимална адаптибилност и погодност за свој уникатен складирање и организирање на потребите.АЛАТКИ И МАТЕРИЈАЛИ' СКЛАДИРАЊЕ : да Додадете дополнителни панели, полици, и други додатоци за вашата гаража систем за складирање за вистински кориснички простор дека секогаш може да се промени.Прикрие нередот во вашата гаража со Протокот на Ѕидот е Висок Кабинет Пакет кој ги чува само за ништо.Протокот Ѕид е најефикасен начин да го организирате вашата гаража, перална, или алатка барака, бидејќи тоа се врти било ѕид во прилагодлива организација систем.Со нашите иновативни дизајни, можете да креирате сопствен простор за складирање што ќе ви помогнат да го најдете она што ви треба.Неговите додатоци остане стави за да безбедно и задржете го вашиот работи, сепак, лесно може да се движи кога сте подготвени да го конфигурирате вашиот систем за складирање.Бидејќи сите дома-подобрување додатоци во Тек Ѕид производ линија се вклопуваат во Тек Ѕид панели, можете лесно може да се измени и да се прошири вашиот складирање ѕид.Дали сте во потрага за работна станица, shelving, кабинети, или комбинација од сите три, Протокот на Ѕидот може да ви помогне преку секој чекор од процесот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне