.

.

XDYFF Мачка Подигнат со Поводник Поставите Зима, Топло Прилагодливи Избега Доказ Одење Градите Рака, Преносни Одење Вест за Мали Средни домашни Миленичиња

XDYFF Мачка Подигнат со Поводник Поставите Зима, Топло Прилагодливи Избега Доказ Одење Градите Рака, Преносни

DEN 741.12

Од стока
Во продавницата

Големина : ве Молиме погледнете на сликата погоре.Материјал : Направен со квалитет Најлон + сомот, protct вашиот кутре од ладното време и чувајте ги на топло.Д-Прстен : Здрав Д-Прстен за поводник прилог; задниот крст на рака е фиксен и ќе не слајд поради вредноста, намалувањето на тежината на работата и на време да им помогне на мачка да се стави на и исклучување.Употреба : вертикална појас на предниот дел, може да се зголеми тежината на мачката да избегаат и да се спречи тоа од лесно дупчење надвор од просторот подолу.Можете да се земе вашата мачка надвор на прошетка, патување, или спорт на леснотија.Првиот-класа услуги на клиентите : Ние сме професионални милениче материјали продавачот.Ако сакате да знаете повеќе за домашни производи, ве молиме контактирајте со нас или внесете мојата продавница, ние ќе ви помогне да најдете решение во време.До одреден степен, вертикална појас во предниот дел на нашиот темперамент може да се спречи мачка избега од голем простор во градите.Крстот појас на задната страна е фиксна, па работата повеќе не е тежок, само стави пред нозете на мачка од двете страни на вертикална појас и да го затворите тока.Ако вашите мачки треба да оди надвор, ве молиме да се поврзете на клип на поводник со Д-прстен на градите рака.Безбедносни Совети : Забелешка : Прво на сите, ќе треба да се избере соодветна големина за вашата мачка внимателно.Тоа е најдобро да се обучуваат вашата мачка внатре и нека се мачка се користи за да се носи мачка се подигнат.Кога се случува за прв пат, препорачливо е да се избере тивка сајт прво.Вие треба да се обрне внимание на автомобили, други кучиња или други животни во минатото.Кога го користите лифт, ве Молиме да се одржи вашата мачка.Ако е потребно, да се донесе мачка превозникот да излезе со вас.Никогаш нема да ја напушти вашата мачка сам на отворено, без да плаќаат внимание.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне