.

.

SERD Nonperforated Хартиена Крпа Ролни 7 7/8 x 800ft Браун Тоалетна хартија, Хартија за крпи Хартиена крпа носителот Бања пешкири, Крпи Ткиво хартија Рачни крпи Јадење крпи Харти

SERD Nonperforated Хартиена Крпа Ролни 7 7/8 x 800ft Браун Тоалетна хартија, Хартија за крпи Хартиена крпа носителот

DEN 1159.20

Од стока
Во продавницата

Пацифик Сина Основните Рециклирани Hardwound Хартиена Крпа Ролни погодни повеќето универзална тркалаат хартиена крпа точење Хартиена крпа држачот за ѕид Бања пешкир Продавница крпи Тоалетна хартија Тоалет ткиво.Црна ткиво хартија Бел лист Лицето ткиво Црна хартиена крпа носителот Вечера салфетки Хартиени крпи Multifold хартиени крпи Тоалетна хартија 1000 лист.Hardwound не-перфорирани крпи 1-ply крпи Компатибилен со повеќето стандардни, hardwound се тркалаат хартиена крпа точење.Основни Големина : 2".Тежина : 27 lb.Се продаваат како 6/Картон.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне