.

.

Напредни Термички Решенија Inc. HEATSINK 50X50X20MM XCUT T412 (Пакување од 100) (ATS-02E-14-С3-R0)

Напредни Термички Решенија Inc. HEATSINK 50X50X20MM XCUT T412 (Пакување од 100) (ATS-02E-14-С3-R0)

DEN 1684.80

Од стока
Во продавницата

Категорија : - Фанови, Термичка Управување, Термо - Топлина Тоне.Mfr : - Напредно Термички Решенија Inc.Серија : - push PIN.Пакет : - Големо.Дел Статус : - Активен.Топлина Мијалник Избрани (BGA, LGA, ПРОЦЕСОРОТ, ASIC..) Алуминиумски Врвот Mount Product Спецификација : Категорија : - Фанови, Термичка Управување, Термо - Топлина Sinks Mfr : - Напредно Термички Решенија Inc.Серија : - push PINPackage : - Bulk Part Статус : - Active Type : - Топ Mount Package Ладење : - Избрани (BGA, LGA, ПРОЦЕСОРОТ, ASIC..)Прилог Метод : - Притисни Pin Shape : - Плоштадот, Fins Length : - 1.969"; (50.00 mm)Ширина : - 1.969"; (50.00 mm)Дијаметар : - -Перка Висина : - 0.790"; (20.00 mm)Моќ Дисипација @ Температура се Зголеми : - -Термички Отпор @ Принудени Проток на Воздух : - 10.05 C/W @ 100 LFMThermal Отпор @ Природен : - -Материјал : - Aluminum Material Крај : - Сина Anodized Base Производ Број : - ATS-02 E100 : - $5.53220 Ro HS Статус : ROHS3 Compliant Moisture Чувствителност Ниво (MSL) : - 1 (Неограничен) ECCN : - EAR99 HTSUS : - 8473.30.5100.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне