.

.

Awesomeonei М. 2 Heatsink за SSD Кулер Алуминиум Легура М. 2 2280 NVME Цврста Состојба Хард Диск Пасивни Топлина Дисипација Радијатор Црна

Awesomeonei М. 2 Heatsink за SSD Кулер Алуминиум Легура М. 2 2280 NVME Цврста Состојба Хард Диск Пасивни Топлина

DEN 1795.20

Од стока
Во продавницата

♥Топлинска цевка тип М2 цврст-држава, радијатор, со подобрени перформанси, стабилна ладење и продолжениот животен век на хард диск. ♥Користење sandblasting анодна технологија, оптимизирање на површината наменета структура, зголемување на областа за контакт со воздух, зајакнување силна конвекција и подобрување на топлина дисипација ефикасност. ♥Топлина мијалник е третирана од страна на анодна sandblasting технологија, која има фина текстура, отпорност на корозија и ' рѓа превенција, и не е лесно да се валкани. ♥Едноставна индустриски стил од оџакот, со заоблени опашката крајот и внимателно контролирани детали за да се избегне гребење на телото и опрема за време на инсталацијата. ♥Додадете фаза промени топлина дисипација закрпи на дното за да се зголеми на топлина дисипација област, така што да се земе топлина брзо. 100% сосема нов и висок квалитет на Топлинска цевка тип М2 цврст-држава, радијатор, со подобрени перформанси, стабилна ладење и продолжениот животен век на хард диск.Користење на sandblasting анодна технологија, оптимизирање на површината наменета структура, зголемување на областа за контакт со воздух, зајакнување силна конвекција и подобрување на топлина дисипација ефикасност.Топлина мијалник е третирана од страна на анодна sandblasting технологија, која има фина текстура, отпорност на корозија и ' рѓа превенција, и не е лесно да се валкани.Едноставна индустриски стил од оџакот, со заоблени опашката крајот и внимателно контролирани детали за да се избегне гребење на телото и опрема за време на инсталацијата.Додадете фаза промени топлина дисипација закрпи на дното за да се зголеми на топлина дисипација област, така што да се земе топлина брзо.Спецификации : Боја : Црвена, Blackoptional) за Ладење на владата : Дренажа пасивно ладење Услуга живот : 20000 часа Производ големина : прибл. 73 x 24 x 10мм/2.87x0.94x0.39in Применлив модел : М. 2 2280 SSD.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне