.

.

(3 Парчиња) Zilla Кората Кривини (Medium)

(3 Парчиња) Zilla Кората Кривини (Medium)

DEN 656.16

Од стока
Во продавницата

100011799/88521 Големина на : Среднорочен (3" H x 4" W x 9" L) Карактеристики : -Оркестарот кората се наведнува. -Кората се наведнува обезбеди убава уживаат и се крие области за било рептили. -Им овозможува на вашиот рептил да bask поблиску до извор на топлина но сепак брзо ќе се спушти до нивото на земјата капак. -Ruggedly автентичен изглед на природно дрво, кората.Тип На Производ : -Кријат Испис/Лебдат Дрво & Гранки.Домашно Милениче Категорија : -Рептили.Боја : -Зелените.Генерички Димензии : -Мали димензии : 2" H x 2.75" W x 6" Д -Медиум димензии : 3" H x 4" W x 9" Д -Големи димензии : 6" H x 6" W x 12" D.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне