.

.

Алфа Psi Плоча И На Приколката Hitch Насловната Плоча, Одговара На 2 Примачите, Алуминиум Забавува Hitch Покрие Plug - Лиценцирани Производ (Алфа Psi Ламбда 2)

Алфа Psi Плоча И На Приколката Hitch Насловната Плоча, Одговара На 2 Примачите, Алуминиум Забавува Hitch Покрие

DEN 599.52

Од стока
Во продавницата

СОВРШЕН ЗА на ОТВОРЕНО : Одговара на повеќето приколка hitches на автомобили и RVs.Се Вклопува 2" Примачи.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ МАТЕРИЈАЛ : Алфа Psi Ламбда Сопствени Направени Hitch Плоча е направен од високо-квалитет издржлива пластика и има дизајниран од алуминиум логото плоча.ЗАШТИТА : Забавува Hitch Покрие го штити вашиот hitch приемникот од патот нечистотија и корозија.СОВРШЕН задната врата АВТОМОБИЛ ДОДАТОК : Алфа Psi Ламбда Hitch насловната Плоча е одлична за додавање на уникатен допир на вашиот приколка hitch.Што е одличен начин да се претстават на вашиот Алфа Psi Плоча и на братството на играта ден!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне