.

.

6 Pack Спогодба Систем за Домашна Куќа Канцеларија, со Повеќе Функции, Радио Звук Комуникациски Систем

6 Pack Спогодба Систем за Домашна Куќа Канцеларија, со Повеќе Функции, Радио Звук Комуникациски Систем

DEN 3599.76

Од стока
Во продавницата

Повеќе Канали и Функција : Овој безжичен спогодба за дома има 10 канали (направени на Напредни анти-мешање технологија) и 3 тајна дигитални кодови за да се задоволат вашите различни комуникациски потреби во различни ситуации.Нашиот дом спогодба систем има 4 главни работи : - го следи, зборува, Група и се јавам.Широко се користи во дом или канцеларија, се направи вашиот живот и работа комуникација стане повеќе погодно.Долга Низа + Радио Звук : Нашата нова порака долга низа спогодба систем е вметната чувствувате свежи Чип да ви обезбеди кристално квалитет на звукот и да се спречи пречки.Ефективната растојание на овој intercoms безжична е 1 : 1. 5 километри до реалните околности.Совршен за Одделот за одделот, соба в соба, зграда за градење комуникација.Нема потреба батерија : Овој безжичен intercoms се напојува преку USB кабел, кој е лесен за поврзан со Силата банка.Нема потреба полнење на батеријата или телефонот жица на ѕидот.Погодна за двете внатрешна и надворешна употреба, и да ви помогне да се задржи вашиот простор во оригиналната форма, се чисти и може да се земе тоа да било место што сакате.Живот со Користење на : имаме 50 + години искуство за производство на спогодба, нашата фабрика е една од лидерите во туркање оваа индустрија.Ние само да се произведе производ со супериорен квалитет за да ги даде на купувачите најдобри користење на искуство.Нашите безжична спогодба има положено сите професионален сертификат, како и на препораките на FCC, cu, Rosh, итн.Со цел да ја покажеме нашата доверба на нашите производи, Ние обезбедуваме цел живот за да те нема потреба да се грижите за било кој квалитет на проблемот.Што ќе се добие : 100% задоволни услуга.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во употреба или треба било каква помош, Ние се многу подготвени да ги реши сите проблемот за вас.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне