.

.

AMOCAM Жичен Видео Спогодба Врата Систем, 3PCS 7-Инчи ЛЦД Монитор Видео Врата Телефон Бел Колекции, Поддршка за Мониторинг, го Отклучите, Двоен начин Вратата Спогодба, IR Н

AMOCAM Жичен Видео Спогодба Врата Систем, 3PCS 7-Инчи ЛЦД Монитор Видео Врата Телефон Бел Колекции, Поддршка

DEN 4919.76

Од стока
Во продавницата

Видео спогодба врата систем има 1 врата камера и 3 LCD видео монитор.Што и двете може да се види и да се разговара со сите посетители.Кога некој ќе го притиснете копчето на врата, на 7" монитор ќе прстен и да покаже на видео,можете да следење и отклучување,двоен начин спогодба,за Исклучување на вратата спогодба. 16 различни видови на вратата ѕвона chimes.Волумен, осветленоста и контрастот се прилагодливи.Мода и убав дизајн,кој исто така може да се користи за декорација на вашиот дом по дом. 700 TVL IR ноќ визија камера, ќе може да се види јасно кој ќе ѕвони на бел дури и во текот на ноќта.Ленти и оксидација-доказ за трајни легура надворешна единица.Лесно површината монтирани.Жичана конекција стабилност јасна визија за домашна безбедност.Мода и убав дизајн.Може да се користи во апартмани, вили, хотели, канцеларии, во јавните згради.(Забелешка : ако ви треба RVV-4 Жица за внатрешна единица и надворешна единица конекција, ве молиме за пребарување : "B07 PJRHPQ2".).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне