.

.

AF Guppy Снегулки - Водни Храна Премиум Тропска Риба Снегулки

AF Guppy Снегулки - Водни Храна Премиум Тропска Риба Снегулки

DEN 1778.40

Од стока
Во продавницата

Ве молиме имајте во предвид : Сите производи фотографии се не е точно, производ во боја и големина може да се разликува малку.Водни Храна Премиум Снегулки се збогатени со Витамини и Пробиотици.Идеален за Сите Тропски Риби, и Слатководни и Saltwater Риба.Сите Снегулки се полни во Балон за Пакет или Тешко Кутија за безбедно испорака.Не може секогаш да биде помал снегулки и некои прав во рамките на својата цел.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне