.

.

Lijincheng Автомобил Додатоци ABS Автомобил Проток на Воздух Доза Худ Лажичка Пропустливи Louver Панел Хаубата Покрие Декорација Трим 2 парчиња

Lijincheng Автомобил Додатоци ABS Автомобил Проток на Воздух Доза Худ Лажичка Пропустливи Louver Панел Хаубата

DEN 1732.80

Од стока
Во продавницата

-Универзална Худ Louvers Панели може да ви даде кориснички изглед на надвор. -Помогне да се отстрани несаканите топлина од под хауба. -Изработени од високо влијание, ABS пластика кои никогаш нема да рѓа. -Овие од страна на прозорецот louvers се во прилог на страна квартал прозорец стакло. -Надградба стил на вашиот автомобил. -Unpainted во мат црна текстура-може да биде обоен за да одговара на вашето возило-упатство за Инсталација не е вклучена, Професионална инсталација е високо recommended Specification : Состојба : 100% Сосема Нов.Боја : Black Material : ABS Plastic Size : Должина 51 CMWidth 14 CMFitment : Одговара за сите возила (Универзална)се Вклопуваат во Автомобил Авто SUV, Автомобил Црна Декоративни Проток на Воздух, Хауба Лажичка Пропустливи Хаубата Маска, Декоративни Проток на Воздух, Фендер Доза, Декоративни Проток на Воздух, Фендер Cover Package Вклучуваат : 2 x Автомобил Хаубата Худ Vent Note : ве Молиме потврдете го производот е погоден за вашиот автомобил пред да го купите.Ако не можете да бидете сигурни дека fitment,ве молиме оставете порака за вашиот автомобил модел и слики.Ви благодариме!Бојата на реалните предмети може да малку поинаква од листата слики поради различни компјутерски екран, ви благодариме за вашето разбирање.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Ако не можете да го инсталирате, ве молиме да се најдат професионален одржување на вработените, да ви помогне да инсталирате.

Карактеристиките

Condition:
100% Brand New.
Color:
Black
Material :
ABS Plastic
Length 51CM :
Width 14CM :
Fitment:
Fit for all vehicles (Universal) :
Fit Car Auto SUV, Car Black Decorative Air Flow, Hood Scoop Vent Bonnet Cover, Decorative Air Flow Fender Intake, Decorative Air Flow Fender Cover :
Package Include:
2 x Car Bonnet Hood Vent :
Please confirm the product is suitable for your car before purchase. If you can not make sure the fitment,please leave a message about your car model and pictures. Thanks! :
The color of the actual items may slightly different from the listing images due to different computer screen, thanks for your understanding. :
Please allow 1-3mm error due to manual measurement. :
If you can't install, please find professional maintenance staff to help you install. :
Вака можеби ќе ви се допадне