.

.

Prettyia Автомобил на Воздухот Худ Лажичка Пропустливи Хаубата Покрие ABS Пластика Налепница

Prettyia Автомобил на Воздухот Худ Лажичка Пропустливи Хаубата Покрие ABS Пластика Налепница

DEN 856.80

Од стока
Во продавницата

Завршна Површина : Карбонски Влакна Шема.Оваа Воздухот се Пропустливи Поклопецот е само декорација за вашиот автомобил, без значителни дисипација функција.Тоа може да го прави вашиот автомобил изгледа неверојатно нова и се подобрува во оценки, само треба соодветно место да се држиме со себе лепило функција.Материјал : Високо квалитетна ABS пластика.Големина : Прибл. 325*250*50mm/12.8*9.8*2 Инч.Универзална одговара за сите автомобили (Зависи од вашиот автомобил стил,ве молиме да се осигурате овој дел одговара за вашиот автомобил стил Пред да нарачате).Опис : - Универзална одговара за сите автомобили (Зависи од вашиот автомобил стил,ве молиме да се осигурате овој дел одговара за вашиот автомобил стил Пред да нарачате). - Ова Воздух Пропустливи Поклопецот е само декорација за вашиот автомобил, без значителни дисипација функција.Тоа може да го прави вашиот автомобил изгледа неверојатно нова и се подобрува во оценки, само треба соодветно место да се држиме со себе лепило функција. - Материјал : Високо квалитетна ABS пластика - завршна Површина : Карбонски Влакна Шема - Size : Прибл. 325*250*50mm/12.8*9.8*2 Inch Package Вклучува : 1 Парче Автомобил Худ Decor We во голема мера го цениме за изборот нашата продавница.Ве молиме да ги проверите деталите на нашите производи во описот внимателно пред да купите.Ви благодариме!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне