.

.

Пешачки Кожа Кампања Стол 35 Дрвени Британски Офицер Кампот за Мебел

Пешачки Кожа Кампања Стол 35 Дрвени Британски Офицер Кампот за Мебел

DEN 1818.00

Од стока
Во продавницата

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Вкупната Големина : 22.0" Ширина x 35.0" Висина x 21.75" Длабочина.Материјал : Цврсти јавор дрво & тешки подмачкана лигамент кожа.Крај : Рака лакирани.Испраќаат преку UPS прекумерно.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне