.

.

glitzhome Божиќ Декоративни Дрвени Знак Радост Виси Знак за Ѕид, на Врата, Тремот (Црвено)

glitzhome Божиќ Декоративни Дрвени Знак Радост Виси Знак за Ѕид, на Врата, Тремот (Црвено)

DEN 439.20

Од стока
Во продавницата

ПРЕКРАСЕН ДИЗАЈН : Ова црвена позадина со бела зборот "радост", комбинацијата на боите ни дава визуелен ефект, едноставен, но посебни.ЛЕСНА ПРИМЕНА : Тоа е лесно за бесење или стави на некое место.Постои носителот на грбот и закачалка јаже на врвот.Лесно да се додаде една весела атмосфера во текот на Сезоната Божиќ.ПРАЗНИК АКЦЕНТ : Голема предмети за да го прослават празнична празник.Тоа карактеристики празнична Божиќ бои како што се црвена, зелена, дневник боја која сигурно ќе го збогати вашиот дом.ВНАТРЕШНА ИЛИ НАДВОРЕШНА УПОТРЕБА : Овој дизајн е погодна за двете внатрешна и надворешна употреба.Ако прикажани на отворено, ве молиме да се заштити овој знак виси од inclement времето.ВАРИЈАНТИ НА ИЗБОР : Glitzhome нуди различни селекции на Божиќ декорација, како што порибување на сопствениците,елка, двор знаци и така натаму.Само љубезно ве молиме да проверите на нашата продавница и sneak ѕиркаат во најпопуларните празник украси.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне