.

.

USB Ѕидни Држачи, Држачи за Блок, 3-Pack Полнење Коцка 1А/5V Еден-Порт за Полнење Block Конектор за Кутија за iPhone 13 12 11 Про Max, SE,XR/XS/X,8/7/6, iPad, Samsung Галакси S21 S20 A51,Белешка 20 10, LG, Пик

USB Ѕидни Држачи, Држачи за Блок, 3-Pack Полнење Коцка 1А/5V Еден-Порт за Полнење Block Конектор за Кутија за

DEN 986.40

Од стока
Во продавницата

【Универзална Компатибилност】Овој USB Полнење Блок одговара за i Phone Полнач Блок i Phone 13/13 Pro/13 Про Max/13 Mini, i Phone 12/12 Pro/12 Про Max/11, SE(2020),Xs Max/Xs/XR/X,8 7 6 Плус 6 S, i Pad, Таблет, Samsung Галакси S21 S20 S20+ S10e S10 S9 S8 Плус,Имајте на ум 21 20 10 9, Гугл Пиксели 5 XL/5/4 XL/4/3 XL/2 XL, Nexus 5 X 6 P, One Plus 8 7 6 T 6 5 3 2, LG G8 X G8 Г-7 V50 V40 V35 V30s G6 Thin Q LG Stylo 4/3/2, Мото, Nokia, Sony, MP3 MP4 плеер, дигитални камера, Bluetooth звучници и сите USB приклучок во уреди. 【USB Ѕид Полначот】Патување Ѕид на Полначот на Приклучокот ќе ви овозможи да го полните вашиот i Phone со голема брзина. 5 V/ 1 amp usb конектор приклучок, 75% побрзо отколку конвенционалните usb ѕид полнач, повеќе заштеда на време.Оваа i Phone полнач блок е дизајниран со излез краток спој заштита, во текот-напон, над-струја и над-полнење заштита. 【Коцка .Компатибилен за i Phone SE(2020), XS Max, XS, XR, X, Плус 8, 8, 7 Плус, 7, 6 Плус, 6, 6 S, 6 S Плус, 5c, 5s, 5 и повеќе i Phone серија уреди;.Компатибилен за i Pad Про 12.9" Gen1/Gen2/Gen3, 11", 10.5", i Pad Mini 5/ 4/ 3/ 2, i Pad Воздухот 4/ 3/ 2;.Компатибилен за Samsung Галакси S21+/ S21 Ултра 5 G/ S21/ S20/ S10+/ S10/ S10e/ S9/ S9 Плус/ S8/ S8 Плус, Белешка 20 Ултра 5 G/ 20/ 10/ 9/ 8;.Компатибилен за Samsung Галакси A01/ A10e/ A11/ A12/ A20/ A20s/ A21/ A30/ A30s/ A40/ A40s /A5 / А50 / A50s;.Компатибилен за Samsung Галакси A51/ A51 5 G/ A51 5 G UW / A60/ A6s/ О7 / A70/ A70s/ A71 5 G/ A8 / A80/ A8s/ A90 5 G/ A9s/ A91;.Компатибилен за Google Пиксели 6/ 6 Pro/ 5 XL/ 5/ 4 XL/ 4/ 4а - / 3а XL/ 3а/ 3 XL/ 2 XL/ 2/ XL/ Пиксели;.Компатибилен за LG G9/ G8 X/ G8/ Г-7/ G6/ G5/ G4/ G3/ V60/ V50/ V40/ V30/ V20; Nexus 5 X/ 6 P;.повеќе Bluetooth звучници, Камери, e-читатели, Поттикне, PS4, MP3 MP4 плеери, и сите 5 V USB приклучок уреди.Дизајниран со мулти-за заштита на безбедноста и висок квалитет.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне