.

.

Ерик Xian Ѕид Уметност Оркестарот Платно Inhouse Мал Сет на 8 Светла Стерео Диск Кругови Метал Ѕид Décor Виси Голем Ѕид Скулптура Уметност - 2 Стилови за да Изберете од Модер

Ерик Xian Ѕид Уметност Оркестарот Платно Inhouse Мал Сет на 8 Светла Стерео Диск Кругови Метал Ѕид Décor Виси

DEN 7390.08

Од стока
Во продавницата

Прилично Ѕид Оркестарот:рачно изработени, со акцент на квалитетот и детали.Уникатен дизајн со Летање пеперутка и убави цвеќиња Направи метал ѕид уметност повеќе живописни и lifelike.Тоа е совршена, како виси оркестарот за во спална соба, дневна соба, студија, канцеларија, сала, хотел, ресторан, кафе, изложбена сала.Две големини : 90x55cm (35x21inch) / 88.5x55cm (31x21inch).Рачно изработени 3 D метал ѕид уметност, метал ѕид деко, метал mural 3 D изглед, метал ѕид скулптура, метал mural .Преку сложена стареење третман, кој го усвојува ефект на природната боја, неправилна форма.На ратан втиснување процес преобразува повеќе ефекти под осветлување на затворен осветлување.Целосната лак, се комбинација на ладни и топли бои, носи различни чувства кон дома.Ние ги користиме издржлив материјал во професионални и квалитетни.Бојата сјај на дело е уникатен.Нашите уметници користат само безопасни бои, кои се еколошки и без мирис.Во елегантни и елегантен дизајн го прави ова парче совршен прилог на сите внатрешни или надворешни амбиент.Овој модерен и безвременски производ нуди уникатен карактер, кои ќе бидат во функција на секој дом.Она што ги поставува ова парче разлика е грижа преземат за да се обезбеди висок квалитет на изработка.- Уметнички дела се печати во висока резолуција со Исчезнат со Отпорни бои, така што вашите бои останува Остра и Силна.Врамени да Галерија Стандарди и се Протегала со прецизност во текот на Цврсто Дрво Рамка -Совршена ГОЛЕМИНА за текот на Троседот или Креветот и се ДОДАВА Боја и Стил на БИЛО Room This е многу кул и возбудлива извор на Ѕид оркестарот.Тоа е обработена во Метал кој навистина прави да изгледаат многу реални.Тоа изгледаат убаво во спална или во дневна room Product спецификации : Функција : decoration Material : Iron Color : кафена, златна, white Style : едноставен и modern Process : Рака painted Applicable сцена : дневна соба ѕид decoration Craft : ратан втиснување процес, три-димензионални, worn Color : кафена, златна, whitedetail : Стерео пршлен,Внимателно да се намали и полиран.Насликани во ковано железо ѕидни облоги,Богата во слоеви,Убава и elegant Easy да се инсталира на задната страна на луксузни ѕид помош, тоа може да биде инсталиран безбедно.Можете да висат на ѕидот скулптури хоризонтално, вертикално или во некој агол.-Без додаток доаѓа со платно, меѓутоа вие само треба да помине обеси on Yes, Совршен Платно Уметност за никого, било ѕид простор.-Меур спакувани и се Спакувани во цврста картонска кутија.Целосно следи за безбедно испорака.Ова парче е совршен подарок за секоја прилика, и тоа ќе биде голем плус на секој дом.Добредојдовте да ги споделите со вашите пријатели.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне