.

.

ChiaoGoo Спин Бамбус 4-Инчен Заврши 2400-C Меѓусебно Кружно Плетење Игла во Собата, Големини НАС 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10.5, 11, 13, 15 со 6 Кабли Пакет со 1 Artsiga Занаети Проектот Торба

ChiaoGoo Спин Бамбус 4-Инчен Заврши 2400-C Меѓусебно Кружно Плетење Игла во Собата, Големини НАС 2, 3, 4, 5,

DEN 3737.28

Од стока
Во продавницата

Пакетот вклучува 1 Chiao Goo Игли за Плетење Меѓусебно се Вртат Бамбус Заврши 4-Инчен Игла Сет НИ Големини : 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10.5, 11, 13, 15 (Метрички 2.75, 3.25, 3.5, 3.75, 4.0, 4.5, 5.0, 5.5, 6.0, 6.5, 8.0, 9.0, 10мм) со 1 Artsiga Занаети Проектот Торба 2400-В. Artsiga Занаети Проектот Торба мерки 13 x 16 инчи; вклучува drawstring за лесно затворање и рамо ремени за лесна за носење на и водење проекти on-the-go.Поставете ги вклучува 3 за Мали игли и 3 за Големи игли : 8" (20cm), 14" (35cm), и 22" (55cm); 2 кабел конектори, 4 Крајот Тапа (2 секој од Мали вклучува drawstring за лесно затворање и рамо ремени за лесна за носење на и водење проекти on-the-go.Поставете ги вклучува 3 за Мали игли и 3 за Големи игли : 8" (20cm), 14" (35cm), и 22" (55cm); 2 кабел конектори, 4 Крајот Тапа (2 секој од Мали и Големи).Сет, исто така, вклучува 2 кабелот копчиња, игла мерач и 24 бод маркери (6 единици на 4 стилови) и удобен крпа футрола.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне