.

.

Belegend Џамбо Директно Дрво Игла за Плетење, 2 парчиња Дрвени Капчиња Куки Плетење Додатоци Еден Посочи Бамбус Должина Плетење Капчиња за Марами Шамија Џемпери Занает

Belegend Џамбо Директно Дрво Игла за Плетење, 2 парчиња Дрвени Капчиња Куки Плетење Додатоци Еден Посочи Бамбус

DEN 229.20

Од стока
Во продавницата

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ДРВЕН МАТЕРИЈАЛ : Ова капчиња кука во собата е направен од висок квалитет на дрвен материјал, кој е еколошки, мала тежина и издржливи.Ова значи поголема трајност, екстра мазност и слобода да ја задржи ги со пескарење и повторно шанса ако така сакаат. 3 КАПЧИЊА КУКИ НА РАЗЛИЧНИ СПЕЦИФИКАЦИИ : На капчиња куки поставите има 3 големини капчиња куки (15mm, 20mm, 25мм),[15mm] : Должина : 35.3 cm; Дијаметар : 1.5 cm / [20mm] : Должина : 35cm; Дијаметар : 2cm / [25мм] : Должина : 34.4 cm; Дијаметар : 2.5 см се достапни за купување, кои можат да ги задоволат вашите различни потреби.Парична КАЗНА ИЗРАБОТКА : Ова капчиња кука со мазна завршница и нема да имаат нерамни рабови за да се избегне повреда на раката, дозволувајќи им на предиво да планирам без напор над тоа.Површините на овие капчиња куките се мазен и лесен, па можете да капчиња удобно за долго време и не го болат рацете.РАЗНОВРСНА : Погоден за почетници или crocheters, многу нешта може да се примени за да се комплет како џемпери, капи, шалови, ракавици и повеќе, добри подароци за домаќинките и семејства.ГОЛЕМА АЛАТКИ ЗА DIY ЉУБИТЕЛИ : Лесно на зглобовите и топло во рака,Ако сакате да сплетам џемпери вашиот сакан,тоа ќе биде добар избор.топли ќебиња ќе сакате да се умилкувам на телото, и gushy cowls и шалови дека ќе се чувствувате ох толку пријатно. ➤ Карактеристики : Лесен за употреба : површини на овие капчиња куки се мазни и лесни, да ви помогне да продолжи удобно crocheting за долго време и ќе не боли вашите раце.Широк опфат на употреба : Погоден за почетници или crocheters, може да се применат за да се комплет многу работи, како џемпери, капи, шалови, ракавици и повеќе, добри подароци за домаќинките и семејства.➤ Спецификација : Име : Игли за Плетење Материјал : Wood Color : Како слики show Material : Plastics Type : Капчиња Кука➤ Големина : 15mm : Должина : 35.3 cm; Дијаметар : 1.5cm20mm : Должина : 35cm; Дијаметар : 2cm25mm : Должина : 34.4 cm; Дијаметар : 2.5 cm➤ Зошто треба збир на игли?Спомен значење : рачно изработени подароци е повеќе незаборавни од директен купите подарок.Се намали напнатоста расположение : рачно изработени може да се префрлат внимание, ефикасно олеснување на вашиот стрес.Прилагодете секојдневниот живот : DIY handemade може да биде вашето слободно време партнер, се збогати и да го прилагодите вашиот секојдневен живот ➤ Широко И Големо Used Smooth тркалезна тело, еден посочи бамбус игли се мушка капа, ефикасно да се спречи истекување игла.вклучува : 2 x Игли за Плетење Сет.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне