.

.

40 Игли за Плетење на Машина со Ред Контра и Обичен/Цевка Ткаат, Поврзана Loom Машина за Полнење со 3 Кадрици Волна за Деца и Возрасни Ефикасно DIY Шамија Шапка Sock

40 Игли за Плетење на Машина со Ред Контра и Обичен/Цевка Ткаат, Поврзана Loom Машина за Полнење со 3 Кадрици

DEN 1679.76

Од стока
Во продавницата

【Две Плетење Модели】 40 Игли за плетење на машина со ред на шалтер, а тоа е обичен / цевка ткаат конверзија копче, лесно да се конвертира од страна на едно копче. 【Лесно да се Работи】 се Создаде рамно или круг бод во секунди со рака чудак операција.Само нишка на предиво во вретена и да се сврти на чудак линкови за да ја сплетам на вашата сопствена ремек-дела. 【Задоволства на Плетење】 Совршен за почетник knitters.Сплетам свој кул модни додатоци како капи, шалови, чорапи и ногата warmers!И да се направи подарок за вашите родители и пријатели. 【Заштеда на Време】 Оваа плетење комплет машина може да ви помогне брзо да се ткаат шамија или капа за да се заштеди време.И родителите може да се заврши овој подарок со своите деца и искуство забава на ткаење. 【Совршен Подарок】 Оваа кружно плетење машина може да се користи за родендени, денот на Благодарноста, Нова Година и Божиќ подарок, кој е исто така еден вид на прекрасни рачно изработени подароци за вашите деца, родители и пријатели, и тоа е идеален за почетници.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне