.

.

Knitter е Гордост Игли за Плетење Karbonz Стартер Меѓусебно Долго Совет Постави Пакет со 1 Artsiga Занаети Проектот Торба 110601

Knitter е Гордост Игли за Плетење Karbonz Стартер Меѓусебно Долго Совет Постави Пакет со 1 Artsiga Занаети Проектот

DEN 1677.36

Од стока
Во продавницата

Пакетот вклучува 1 Knitter е Гордост Karbonz Стартер Меѓусебно Долго Совет Игла за Плетење Сет со 1 Artsiga Занаети Проектот Торба 110601. Artsiga Занаети Проектот Торба мерки 13 x 16 инчи; вклучува drawstring за лесно затворање и рамо ремени за лесна за носење на и водење проекти on-the-go.New-age игли направен од Високо-Технолошки карбонски влакна со совети во никел позлатен месинг.Сјајна мазна месинг совети доаѓа во совршена поени беспрекорно заострените идеален за сите видови на предиво и за секој проект.Површината направена од карбонски влакна му помага на бода преместување без проблеми на иглата Пријатна на допир 2 Канапи да се направи 24" 1 сет на бод маркери, 4 крајот капи вклучува drawstring за лесно затворање и рамо ремени за лесна за носење на и водење проекти on-the-go.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне