.

.

ChiaoGoo Црвена Чипка Кружни 47 инчи (119cm) не ' Рѓосувачки Челик Игла за Плетење Големина НАС 8 (5mm) 7047-8

ChiaoGoo Црвена Чипка Кружни 47 инчи (119cm) не ' Рѓосувачки Челик Игла за Плетење Големина НАС 8 (5mm) 7047-8

DEN 294.96

Од стока
Во продавницата

Chiao Goo Црвена Чипка circulars се изработени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик и доаѓаат со светла црвена боја, високо флексибилни,Êmulti-влакно, најлон-обложени, челик кабел дозволувајќи им на вашите предиво лесно да слајд од крај до крај.Секој објект е мала тежина и издржливи, прецизно изработени со сатенски финиш со совршено заострените совети.Големина е трајно ласерски гравирани на секој објект за дополнителна погодност и лесно складирање.Chiao Goo производи се главно направени во Hangzhou, Кина, кои се распределуваат од Троја, MI (САД) и се придржува до најновите животната средина-пријателски производствени процеси; повеќето производи се 100% рециклираат. 47" (119cm) Chiao Goo Црвена Чипка (Нерѓосувачки Челик) Кружни Игли за Плетење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне