.

.

Seeknit KA06295 Кружни Игли за Плетење, 80 cm x 6.50 мм, Беж

Seeknit KA06295 Кружни Игли за Плетење, 80 cm x 6.50 мм, Беж

DEN 1999.20

Од стока
Во продавницата

Игли имаат флексибилни зглобот.Ја спречува извртување и овозможува нежна плетење.Направени од Јапонски бамбус.Одлична густина, флексибилност, боја и сјај.Неверојатно силен, лесен и удобен за користење.Сите Кинки Amibari круг игли имаат флексибилни вртливата што го спречува извртување и овозможува непречено плетење.Кинки Amibari игли за плетење и галантерија се направени од Јапонски бамбус и се карактеризира со одлична густина, флексибилност, боја и сјај.Начинот на кој тие ги прават своите квалитетни производи се врши преку посебен процес што го прави бамбус алатки неверојатно силна.Мерки 80 cm во должина од 6.50 мм дијаметар.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне