.

.

addi Игла за Плетење Турбо Кружна Skacel Сина Врвца 24 инчи (60cm) Големина на НАС 17 (12.0 mm)

addi Игла за Плетење Турбо Кружна Skacel Сина Врвца 24 инчи (60cm) Големина на НАС 17 (12.0 mm)

DEN 587.28

Од стока
Во продавницата

Никел-обложено алуминиум совети.Финтата-слободен приклучува.Еластична & флексибилни кабли.Должината и големината печатени на кабелот.Addi Турбо, кружни игли, кој започна сето тоа, и вистински избор на професионални knitters во светот!Брза игла со природен допир.Многу мека кабелот со мазна трансфер.Нема да финтата.Тивко и многу брзо.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне